Izlaist lentes komandas
Pāriet uz galveno saturu
SharePoint

Platīna pele 2017

 

 

​LIKTA aicina pieteikties IKT gada balvai “Platīna Pele 2017”

 

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) izsludina pieteikšanos Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģijas (IKT) balvai “Platīna Pele 2017”. Balva šogad tiks pasniegta jau vienpadsmito gadu, un tās mērķis ir apzināt un cildināt pēdējo gadu laikā Latvijā radītos labākos risinājumus pārvaldei, sabiedrībai, biznesam un labākos e-skolotājus.  Šogad “Platīna Pele” tiks pasniegta jaunā kategorijā “Labākā kiberdrošības iniciatīva”. Tiks piešķirta arī speciālbalva "Veiksmīgākais E-paraksta integrācijas risinājums." Balvas tiks pasniegtas 7.decembrī LIKTA gadskārtējā konferencē. Konferences galvenais partneris - SIA "Latvijas Mobilais Telefons", partneri - SIA "Lursoft", SIA "Microsoft Latvia" un A/S "RIX Technologies".

Latvijas IKT balvas noteikumi

15252620_1346755412015660_6674328128575043845_o.jpgLatvijas IKT balvai šajās kategorijās var pieteikties attiecīgo pakalpojumu sniedzēji un projektu īpašnieki − valsts iestādes un pašvaldības, uzņēmumi, organizācijas vai privātpersonas.

Kategorijās “E-pārvaldes risinājumi”, “E-pakalpojumi sabiedrībai” un “Risinājumi biznesam” attiecināmi projekti, kas nodrošina valsts pārvaldes vai biznesa pakalpojumu sniegšanu elektroniski vai atsevišķu pakalpojuma saņemšanas soļu izpildi, izmantojot IKT līdzekļus. Kategorijas “Risinājumi biznesam” speciālbalvas partneris Latvijas Mobilais Telefons.

Kategorijā “Labākā kiberdrošības iniciatīva” attiecināmi projekti, kas nodrošina valsts pārvaldes vai biznesa un tā piedāvāto elektronisko pakalpojumu kiberdrošību, aizsardzību pret kiberuzbrukumiem vai paaugstinātu izpratni un attiecīgi rīcību, lai novērstu kiberuzbrukumus vai mazinātu to sekas IKT sistēmās. Kategorijas partneris – Aizsardzības ministrija.

Kategorijā “Labākais E-skolotājs” var pieteikties skolotāji, e-prasmju pasniedzēji vai citi pretendenti, kas devuši nozīmīgu ieguldījumu e-prasmju veicināšanā, e-vides lietotāju izglītošanā un izcilā IKT integrēšanā mācību procesā. Balva tiek piešķirta par e-prasmju jomas attīstīšanu, e-vides lietotāju izglītošanu, ieguldījumu informācijas sabiedrības attīstībā vietējā un nacionālā mērogā un ievērojamu izglītības vides bagātināšanu ar IKT iespējām. Kategorijas “Labākais E-skolotājs” partneris sabiedrība Tilde Labākajam E-skolotājam piešķir naudas prēmiju, prēmijas fonds sastāda 1 000 EUR (ietverot nodokļus).

Speciālbalva “Veiksmīgākais E-paraksta integrācijas risinājums” tiks pasniegta pretendentam, kurš vislabāk integrējis E-parakstu iestādes vai organizācijas sistēmā, e-pakalpojumā vai risinājumā. Balvas pretendenti piedalās citās konkursa kategorijās, uz balvu var pretendēt arī iepriekš IKT balvai “Platīna pele” iesniegti projekti (izņemot E-paraksta kategorijas balvas pretendentus), iesniedzot pieteikuma formu kādā no esošajām kategorijām. Speciālbalvas partneris – VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs.


Lai pieteiktos, jānosūta aizpildīta pieteikuma anketa līdz 2017.gada 31.oktobrim uz e-pastu office@likta.lv. Balvas laureāti tiks paziņoti LIKTA gadskārtējā konferencē, kas notiks 2017. gada 7.decembrī.


Platīna pele 2017 nolikums

Pieteikuma formas:

- Pieteikuma forma E-pakalpojumi sabiedrībai un Risinājumi biznesam 2017

- Pieteikuma forma E-pārvaldes risinājumi 2017

- Pieteikuma forma Kiberdrošības iniciatīva 2017

- Pieteikuma forma E-skolotājs 2017 

 

Balvas vēstu​re >>​