Izlaist lentes komandas
Pāriet uz galveno saturu
SharePoint
Par LIKTA
 • Nosaukti “Platīna peles 2016” ieguvēji

  LIKTA 18.gadskārtējās konferences ietvaros nosaukti Latvijā labākie informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) risinājumi un Latvijā labākais e-skolotājs. Laureāti saņēma prestižo nozares balvu “Platīna pele 2016”, kas tiek piešķirta jau desmito gadu pēc kārtas, kā arī vairākas speciālbalvas. Konkursam “Platīna pele 2016” šogad tika iesniegti 37 pieteikumi četrās pamatkategorijās.
   
 • 1.decembrī notika LIKTA 18.gadskārtējā konference

  Šī gada 1.decembrī Rīgā notika LIKTA organizētā 18. gadskārtējā konference “Sabiedrības izaicinājumi digitālajā laikmetā” – nozīmīgākais nacionālais IKT nozares pasākums Latvijā. Konferences laikā notika Latvijas IKT gada balvas „Platīna Pele 2016” ceremonija, kas ir kļuvusi par nozares ikgadēju tradīciju.
   
 • Skolotāji aicināti attīstīt jauniešu digitālās prasmes nodarbinātībai, izmantojot LIKTA izstrādāto projekta „Generation0101” mācību materiālus

  Ar mērķi uzlabot Latvijas jauniešu gatavību darba tirgum, digitālās iemaņas un prasmes lietot tiešsaistes sadarbības rīkus, 2014. gada rudenī LIKTA kopā ar partneriem no Horvātijas, Itālijas, Kipras, Lietuvas un Turcijas uzsāka projekta "Generation0101" īstenošanu. Projekta rezultātā izstrādātā metodoloģija un rīki tiks demonstrēti LatSTE konferences ietvaros organizētā seminārā „Digitālo prasmju loma jauniešu nākotnes nodarbinātībai – projekta „Generation0101” noslēguma seminārs” 25. oktobrī, Liepājā, kurā aicināti piedalīties visi interesenti, īpaši skolotāji, bibliotēku un pašvaldības pārstāvji no visas Latvijas.