Izlaist lentes komandas
Pāriet uz galveno saturu
SharePoint
Par LIKTA
 • Notiks prestižākā programmatūras testēšanas konference Baltijā

  11.-12.oktobrī, Rīgā, Latvijas Nacionālās bibliotēkas telpās norisināsies 18. starptautiskā konference “TAPOST 2017”, kuras šī gada tēma ir “Testēšana darbības laikā” (“Testing on the go”). TAPOST ir vadošā šāda veida konference Baltijā, kur pulcēsies augsta līmeņa programmatūras testēšanas speciālisti no vairākām Eiropas valstīm.
   
 • LIKTA gadskārtējā konference notiks š.g. 7.decembrī

  Šī gada 7.decembrī Rīgā, Radisson Blu Hotel Latvija notiks Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) organizētā 19. gadskārtējā konference "Latvija ceļā uz viedvalsti – datos balstīta pārvalde un ekonomika", kas ir nozīmīgākais nacionālais IKT nozares pasākums Latvijā. Konferences ietvaros notiks IKT gada balvas "Platīna pele 2017" apbalvošanas ceremonija.
   
 • Sadarbībā ar Latvijas Universitāti atklāj pirmo Microsoft Inovāciju centru Baltijā un Ziemeļeiropā

  13.septembrī klātesot Latvijas Valsts prezidentam Raimondam Vējonim, svinīgā ceremonijā tika atklāts Latvijas Universitātes un Microsoft Inovāciju centrs – pirmā šāda veida tehnoloģiju inovāciju platforma Baltijā un Ziemeļeiropas reģionā. Centra mērķis ir stiprināt sadarbību starp IKT nozares, zinātnes, nevalstisko organizāciju un publiskā sektora partneriem, eksportspējīgu IT risinājumu attīstību un digitālo transformāciju Latvijā.