Izlaist lentes komandas
Pāriet uz galveno saturu
SharePoint
Par LIKTA
 • Aicinām reģistrēties dalībai LIKTA gadskārtējā konferencē

  Šī gada 7.decembrī Rīgā, Radisson Blu Hotel Latvija notiks Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) organizētā 19. gadskārtējā konference "Latvija ceļā uz viedvalsti – datos balstīta pārvalde un ekonomika", kas ir nozīmīgākais nacionālais IKT nozares pasākums Latvijā. Konferences ietvaros notiks IKT gada balvas "Platīna pele 2017" apbalvošanas ceremonija.
   
 • Noskaidroti “Platīna pele 2017” finālisti

  Kopumā balvai “Platīna pele 2017” tika iesniegti 40 pieteikumi vairākās konkursa kategorijās – “E-pārvaldes risinājumi, E-pakalpojumi sabiedrībai”, “Risinājumi biznesam”, “Labākā kiberdrošības iniciatīva” un “Labākais E-skolotājs”. Balva šogad tiks pasniegta jau vienpadsmito gadu, un tās mērķis ir apzināt un cildināt pēdējo gadu laikā Latvijā radītos labākos risinājumus pārvaldei, sabiedrībai, biznesam un labākos e-skolotājus.
   
 • Noslēgusies prestižākā programmatūras testēšanas konference Baltijā “TAPOST 2017”

  11.-12.oktobrī, Rīgā, Latvijas Nacionālās bibliotēkas telpās norisinājās 18. starptautiskā konference “TAPOST 2017”, kuras šī gada tēma bija “Testēšana darbības laikā” (“Testing on the go”). TAPOST ir vadošā šāda veida konference Baltijā, kurā piedalās augsta līmeņa programmatūras testēšanas speciālisti no vairākām Eiropas valstīm.