Izlaist lentes komandas
Pāriet uz galveno saturu
SharePoint
Par LIKTA
 • Notiek prestižākā programmatūras testēšanas konference Baltijā

  11.-12.oktobrī, Rīgā, Latvijas Nacionālās bibliotēkas telpās norisinās 18. starptautiskā konference “TAPOST 2017”, kuras šī gada tēma ir “Testēšana darbības laikā” (“Testing on the go”). TAPOST ir vadošā šāda veida konference Baltijā, kurā piedalās augsta līmeņa programmatūras testēšanas speciālisti no vairākām Eiropas valstīm.
   
 • Aicinām pieteikties IKT gada balvai “Platīna Pele 2017”

  LIKTA izsludina pieteikšanos Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģijas (IKT) balvai “Platīna Pele 2017”. Balva šogad tiks pasniegta jau vienpadsmito gadu, un tās mērķis ir apzināt un cildināt pēdējo gadu laikā Latvijā radītos labākos risinājumus pārvaldei, sabiedrībai, biznesam un labākos e-skolotājus. Šogad “Platīna Pele” tiks pasniegta jaunā kategorijā “Labākā kiberdrošības iniciatīva”. Tiks piešķirta arī speciālbalva "Veiksmīgākais E-paraksta integrācijas risinājums."
   
 • LIKTA gadskārtējā konference notiks š.g. 7.decembrī

  Šī gada 7.decembrī Rīgā, Radisson Blu Hotel Latvija notiks Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) organizētā 19. gadskārtējā konference "Latvija ceļā uz viedvalsti – datos balstīta pārvalde un ekonomika", kas ir nozīmīgākais nacionālais IKT nozares pasākums Latvijā. Konferences ietvaros notiks IKT gada balvas "Platīna pele 2017" apbalvošanas ceremonija.