Izlaist lentes komandas
Pāriet uz galveno saturu
SharePoint
Par LIKTA
 • Aleksejs Popovs izcīna zelta medaļu Vispasaules informātikas olimpiādē Krievijā

  ​Ar svinīgo apbalvošanu Krievijas pilsētā Kazaņā noslēdzās 28. Vispasaules informātikas olimpiāde. Piedaloties 308 programmētājiem no 80 valstīm, Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas absolvents Aleksejs Popovs izcīnīja zelta medaļu. Augstvērtīgu sniegumu demonstrēja arī cits Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas skolēns Ingus Jānis Pretkalniņš, kurš izcīnīja bronzas godalgu.
   
 • Eiropas Parlaments atbalsta kiberdrošības noteikumus pamatpakalpojumu sniedzējiem

  Uzņēmumiem, kas sniedz pamatpakalpojumus, piemēram, enerģētikas, transporta, banku un veselības jomā, vai arī digitālos pakalpojumus, kā meklētājprogrammas vai mākoņdatošana, būs jāuzlabo sava spēja pretoties kiberuzbrukumiem. To paredz pirmie ES mēroga kiberdrošības noteikumi, ko EP apstiprināja š.g. 6.jūlijā.
   
 • LIKTA uzsāk IKT nozares profesionāļu apmācības

  LIKTA uzsāk realizēt ES fonda projektu “IKT profesionāļu apmācības inovāciju veicināšanai un nozares attīstībai", kā ietvaros divarpus gadu laikā ieplānots apmācīt teju 1000 IKT profesionāļus. Projekta mērķis: ar apmācību palīdzību paaugstināt nodarbināto IKT profesionāļu kvalifikāciju, sekmējot tehnoloģisko inovāciju ieviešanu un produktivitātes paaugstināšanu, tādējādi veicinot inovatīvo uzņēmumu skaita palielināšanos, IKT nozares eksporta īpatsvara pieaugumu un IKT nozares izaugsmi.