Izlaist lentes komandas
Pāriet uz galveno saturu
SharePoint
Par LIKTA
 • Mazie un mikro komersanti aicināti pieteikties digitālo prasmju apmācību projektam

  LIKTA aicina mazos un mikro uzņēmumus, kā arī pašnodarbinātās personas iesaistīties apmācību projektā “Mazo un mikro komersantu apmācības inovāciju un digitālo tehnoloģiju attīstībai Latvijā”, kas tiek īstenots sadarbībā ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru (CFLA) un paredz valsts atbalstu apmācībām 70% apjomā.
   
 • Latvijas Programmētāju diena 2017

  Š.g. februārī notiks Latvijas Programmētāju dienas 2017 pasākumi. 17. februārī plānota konference, savukārt 13.-17. februārī Latvijas Universitātē, Rīgas Tehniskajā universitātē un citās augstskolās notiks studentu darbnīcas. Konferences mērķa auditorija ir ne vien studenti un mācībspēki, bet arī nozares profesionāļi. Praktiskās darbnīcas studentiem tiks organizētas sadarbībā ar nozares uzņēmumiem.
   
 • Nosaukti “Platīna peles 2016” ieguvēji

  LIKTA 18.gadskārtējās konferences ietvaros nosaukti Latvijā labākie informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) risinājumi un Latvijā labākais e-skolotājs. Laureāti saņēma prestižo nozares balvu “Platīna pele 2016”, kas tiek piešķirta jau desmito gadu pēc kārtas, kā arī vairākas speciālbalvas. Konkursam “Platīna pele 2016” šogad tika iesniegti 37 pieteikumi četrās pamatkategorijās.