Izlaist lentes komandas
Pāriet uz galveno saturu
SharePoint
Par LIKTA
 • LIKTA aicina pieteikties IKT gada balvai “Platīna Pele 2016”

  LIKTA izsludina pieteikšanos Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģijas (IKT) balvai “Platīna Pele 2016”. Balva tiks pasniegta jau desmito gadu, un tās mērķis ir apzināt un cildināt pēdējo gadu laikā Latvijā radītos labākos risinājumus pārvaldei un biznesam, veiksmīgāko eParaksta integrācijas risinājumu un labākos e-skolotājus. Šogad “Platīna Pele” tiks pasniegta arī jaunā kategorijā “Labākais e-komersants 2016”. Balvas tiks pasniegtas 1. decembrī LIKTA gadskārtējā konferencē.
   
 • Rīgā 12.oktobrī notiks starptautiskā testēšanas konference TAPOST 2016

  Aicinām piedalīties starptautiskajā konferencē TAPOST 2016 “Programmatūras testēšana cilvēkiem”, kas notiks š.g. 12. oktobrī, Rīgā, Latvijas Nacionālās bibliotēkas konferenču centrā. Šī ir vienīgā oficiālā Starptautiskās programmatūras testēšanas kvalifikācijas padomes (ISTQB) konference un lielākā šāda veida konference Baltijas valstīs.
   
 • Skolotāji aicināti pilnveidot digitālās prasmes, izmantojot LIKTA izstrādāto Online4EDU metodiku

  Ar mērķi uzlabot Latvijas skolotāju digitālās iemaņas, tai skaitā prasmes lietot tiešsaistes sadarbības un apmācību tehnoloģijas, 2014. gada rudenī LIKTA kopā ar partneriem no Igaunijas, Īrijas, Lietuvas un Vācijas uzsāka projekta Online4EDU "Introducing Online collaboration methods and tools in education" (Tiešsaistes sadarbības metodes un rīki izglītībai) īstenošanu. Projekta rezultātā izstrādātā metodoloģija un rīki tika demonstrēti seminārā 25. augustā, kur piedalījās gandrīz 100 izglītības nozares līderi no visas Latvijas – skolu direktori un direktoru vietnieki, izglītības pārvalžu eksperti un skolotāji.