Izlaist lentes komandas
Pāriet uz galveno saturu
SharePoint
Par LIKTA
 • 20.decembrī notiks seminārs LIKTA biedriem "IKT speciālistu atalgojuma tendences"

  Š.g. 20.decembrī aicinām uz semināru LIKTA biedriem sadarbībā ar Fontes “IKT speciālistu atalgojuma tendences”. Norises laiks – 20.decembris plkst. 10:00-12:00 (ierašanās sākot no 9:30). Vieta – Lattelecom telpās, Dzirnavu 105, Akadēmijas mācību klase. Ja vēlaties piedalīties, lūdzu sūtiet pieteikumus semināram uz office@likta.lv līdz š.g. 18.decembrim. Vietu skaits – ierobežots.
   
 • 7.decembrī notika LIKTA 19.gadskārtējā konference

  Šī gada 7.decembrī Rīgā, Radisson Blu Hotel Latvija notika LIKTA organizētā 19. gadskārtējā konference "Latvija ceļā uz viedvalsti – datos balstīta pārvalde un ekonomika", kas ir nozīmīgākais nacionālais IKT nozares pasākums Latvijā. Konferences ietvaros notika IKT gada balvas "Platīna pele 2017" apbalvošanas ceremonija.
   
 • Nosaukti "Platīna pele 2017" ieguvēji

  Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) 19. gadskārtējās konferences ietvaros nosaukti Latvijā labākie informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) risinājumi un Latvijā labākais e-skolotājs. Laureāti saņēma prestižo nozares balvu “Platīna pele 2017”, kas tiek piešķirta jau vienpadsmito gadu un vairākas speciālbalvas. Konferences galvenais partneris ir SIA “Latvijas Mobilais Telefons”.